LABAS iš AČIŪ LABAI

30 kovo, 2021 0 By Vilma

AČIŪ LABAI iškeliavo į kitą šeimą ir, atrodo, kad atėjo metas prisistatyti. ☺
Dabartinę komandą sudaro keturių asmenų šeima – aš dirbu visose įmanomose pareigose (maketuoju, gaminu, kuriu, bendrauju su Jumis), vyras visada padeda ir palaiko, o vaikai skatina kurti, ir tiesą sakant, dažnai trukdo tą daryti, bet viskas iš smalsumo. O smalsumas vaikams būtinas!
Nuo mokyklos laikų buvau „apsėsta” visokių rankdarbių (siuvinėjau, mezgiau, vėliau, siuvau, ir tikrai dar kažką pamiršau). Vėliausiai susižavėjau siuvimu ir aplikacijomis bei užrašais ant drabužių. Norėjosi lietuviškų užrašų, pasigaminti tai ko niekas neturi. Savo šeimai marškinėlius gamindavau ir anksčiau, bet norėjosi daugiau. 😃 Taip po truputį mūsų šeima atsidūrė čia – AČIŪ LABAI.
Nuo šiol jūsų žinučių, skambučių ar laiškų lauksiu aš – Vilma. Turite idėją ir norite ją perkelti ant marškinėlių? Valio! Pataikėt ten kur reikia! Stengsimės išpildyti jūsų mintis. ☺
Nuo pat įkūrimo, AČIŪ LABAI pagrindinė vertybė buvo ir liks lietuvių kalba. Svajojate apie užrašą kita kalba? Ne bėda… Individualus užsakymas ir yra tuo žavus, kad galime viską sutarti!

Linkėjimai,
Vilma